Usługi

USG

Ultrasonografia (USG, badanie USG, badanie ultrasonograficzne) to jedna z nowoczesnych technik w medycynie, podstawowa metoda diagnostyczna. Na podstawie uzyskanych wyników podejmuje się decyzje o leczeniu, profilaktyce lub też odstępuje się od dotychczas stosowanej terapii.

Czytaj więcej

WLEWY DOŻYLNE

Polecamy wlewy dożylne podawane wyłącznie po konsultacji lekarskiej indywidualnie dobierane do potrzeb pacjenta.

Czytaj więcej

MEDYCYNA ESTETYCZNA

Zdrowie, wigor i nieprzemijające piękno – oto marzenia każdego z nas. Niestety czas jest nieubłagany, a jego wskazówki wciąż prą do przodu. Jest jednak sposób by zatrzymać jego bieg, a przynajmniej by zapobiec efektom mijania czasu. Rozwiązaniem jest medycyna estetyczna.

Czytaj więcej

OSOCZE BOGATOPLYTKOWE

Osocze bogatopłytkowe (PRP – Platelet Rich Plasma) to preparat krwiopochodny zawierający zwiększoną ilość płytek krwi, otrzymywany z krwi obwodowej pobranej od Pacjenta. Zawiera ono liczne czynniki wzrostu, stymulujące procesy regeneracyjne, stosowane jest więc w terapii regeneracyjnej dostawowej oraz dościęgnowej, jak również w przyśpieszaniu procesów gojenia się ran.

Czytaj więcej

LIPOLIZA INIEKCYJNA

Lipoliza iniekcyjna to nowość w repertuarze medycyny estetycznej. Jest to bezoperacyjny sposób na całkowitą przemianę sylwetki poprzez stałe usunięcie tkanki tłuszczowej u osoby z niewielką nadwagą lub kłopotami z miejscowym otłuszczeniem.

Czytaj więcej